Trejsi Sejdini provokon fansat me foto hot, shfaqet me bikini dhe topless

Trejsi Sejdini provokon fansat me foto hot, shfaqet me bikini dhe topless

Modelja Trejsi Sejdini di si të magjepsë ndjekësit e saj me foto hot me bikini apo edhe topless.


Ajo numëron mbi 400 mijë ndjekës në rrjetet sociale. Trejsi Sejdini ka zgjedhur se fundmi që t’i argëtojë fansat e saj me një foto, e zhveshur.

Modelja bukuroshe ka provokuar fansat, teksa nuk heziton të tregojë gjoksin e saj. Kujtojmë se Trejsi është parë në një fotosesion edhe me Rina Balajn, ku duket se ka qenë në një videoklip të saj.

TAGS