Traore mund të përfundojë te kjo skuadër

Traore mund të përfundojë te kjo skuadër

Adama Traore, vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes, kjo për shkak të interesimit nga klubet nga mëdha.

The Athletic raporton se Tottenham është gati të ringjallë interesin e tyre për anësorin e Wolves, Adama Traore,përcjell ORAinfo.

Reprezentuesi spanjoll është regjistruar në radarin e Spurs në të kaluarën dhe mund të shohë një ofertë zyrtare të paraqitur në dritaren aktuale ndërsa Spurs mendojnë të përdorin Matt Doherty në një marrëveshje shkëmbimi të pjesshëm./ORAinfo/