Transformimi i madh i Flaka Krelanit, provokon në foton e fundit

Transformimi i madh i Flaka Krelanit, provokon në foton e fundit

Flaka Krelani siç nuk e keni parë, provokon në foton e fundit.

Flaka Krelani është njëra ndër këngëtaret më të veçanta në show bizin shqiptar, kjo për shkak zhanrit që ajo këndon stilin të saj unik e shumëçka tjetër.

Ndonëse Flaka nuk është aktive si dikur ajo përsëri përflitet dhe është në qendër të vëmendjes, shkruan Kosovarja.

Së fundmi ajo ka postuar një foto në llogarinë e saj në Instagram ku po duket tejet tërheqëse por edhe provoaktive.

Gjithsesi, format e saja tupore dhe ideja e realizuar në foto kanë bërë që fotoja të pëlqehet shumë.

TAGS