Transformimi i ish-Presidentes së Kosovës/ Atifete Jahjaga mahnit me pamjen e saj

Transformimi i ish-Presidentes së Kosovës/ Atifete Jahjaga mahnit me pamjen e saj

Ish-presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga, është komentuar jo pak herë vitet e fundit për ndryshime drastike në pamje.Pasi la postin e Presidentit, Jahjaga merret me fondacionin e saj “Atifete Jahjaga” në mbështetje të grave përmes kauzave të ndryshme.

Ajo është mjaft aktive dhe e ndjekur edhe në rrjetet sociale, përmes së cilave shpesh ndan me ndjekësit imazhe të ndryshme nga përditshmëria apo aktivitetet me të cilat merret.

Së fundmi, Jahjaga ka publikuar në rrjetin social Instagram një fotografi, ku është shfaqur mjaft ndryshe dhe tërheqëse.

TAGS