Tottenham- LASK, formacionet zyrtare

Tottenham- LASK, formacionet zyrtare

Formacionet zyrtare: Tottenham – LASK.

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Tottenham – LASK.

Tottenham luan në shtëpi, kundër skuadrës austriake, LASK, shkruan lajmi net.

Në ndeshjen e vlefshme për Ligën e Evropës, londinezët shihen favoritët për tri pikët.

Ndeshja mes Spurs dhe LASK luhet me fillim nga ora 21:00.

Më poshtë lajmi.net ua përcjell formacionet zyrtare për këtë ndeshje.

Spurs: Hart, Doherty, Sanchez, Davies, Reguilon, Hojbjerg, Winks, Lamela, Bale, Lucas, Vinicius.

LASK:

TAGS