“Tito” vjen nga Shaolin Gang

“Tito” vjen nga Shaolin Gang

Blunt dhe Real apo siç njihen në publik Shaolin Gang, sapo kanë publikuar projektin e tyre të ri.

Shaolin Gang kanë publikuar këngën e re me titull “Tito”, të cilën e sollën vetëm në versionin audio, shkruan lajmi.net.

Për tekstin e këngës janë përkujdesur vetë reperët, muzikën e ka bërë FlexyBoy, kurse mix/masterin Florent Boshnjaku.

Më poshtë mund ta dëgjoni projektin e ri me titull “Tito” nga Shaolin Gang. /Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS