Tirana pa fat, përballje të fortë në Play Off-in e Europa League

Tirana pa fat, përballje të fortë në Play Off-in e Europa League

Është hedhur shorti në Nyon të Zvicrës, teksa Tirana ka mësuar kundërshtarin e rradhës në play off-in e Europa League.Kryeqytetasit do të kenë një përballje të vështirë ndaj zviceranëve të Young Boys.

Ndeshja luhet në transfertë për bardheblutë, teksa është me vetëm një tur.

Ndeshjet do të luhen më 1 tetor dhe fitueset shkojnë fazën e grupeve të Europa League.

TAGS