Tifozja e Juventusit ‘pushton’ Instagramin e zhveshur

Tifozja e Juventusit ‘pushton’ Instagramin e zhveshur

Një tifoze e Juventusit ka hequr sytjenat dhe foton e ka publikuar pa turp në Instagram.

Modelja dhe fashion-blogerja Valentina Fradergara ka “pushtuar” sërish rrjetet sociale, me një set fotografik që ka postuar në Instagramin e saj, shkruan lajmi.net.

Ajo njihet si një tifoze e flaktë e Juventusit mirëpo duket eliminimi i tyre nga Liga e Kampionëve nuk e ka mërzitur edhe aq.

Kjo pasi bukuroshja italiane e ka ‘pushtuar’ Instagramin me fotot lakuriq të cilat i ka realizuar.

Aktualisht Valentina po merr pjesë në një festival muzikor që po mbahet në Kaliforni, atje ku edhe janë realizuar fotot të cilat ua sjellim në vazhdim./Lajmi.net/

TAGS