Theu të dyja këmbët, Cerio publikon foto nga spitali

Theu të dyja këmbët, Cerio publikon foto nga spitali

Samantha Cerio e cila dje theu të dyja këmbët gjatë një gare tashme ndihet më mirë.

Ajo iu nënshtrua një operacioni në spital të hënën teksa sot, shfaqet e buzëqesh në spital në prani të doktorit nga një foto e pubilkuar në rrjetet sociale.

Cerio tronditi dje mbarë opinion publik teksa nga pamjet e publikuara nga Daily Maily u pa qartë kur ajo theu të dyja këmbët.

Në llogarinë e saj në Instagram Cerio ka deklaruar se do tërhiqet përgjithmonë nga gjimnastika dhe se kjo natë ka qenë e fundit për të.

“Kjo ishte nata ime finale e gjimnastikës”, deklaroi Cerio. /Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS