The Game në albumin e ri flet për marrëdhënie seksuale me Kimin

The Game ka shktaktuar një valë të re të reagimeve në gjithë skenën amerikane të shoubizit.

Reperi nga Coptoni ka paralajmëruar albumin “Born to Rap” gjatë një feste në Los Anxheles.

Ai në albumin e ri sipas Rap-Up ka bashkëpunime me Meek Mill, Migos, Ed Sheeran e të tjerë.

Po ashtu ka referenca në këngë të tyjeve tjera, ku ai thotë se ka bërë seks me Kim Kardashian në formë të dhunshme.

Kënga kontraverse nuk do t’i pëlqejë Kanyes, i cili më parë ka kritikuar Drake dhe Nick Cannon që përmendën gruan e tij.

The Game dhe Kanye nuk është se më parë nuk kanë bashkëpunuar, pasi ata më parë kanë lansuar projekte si “Crack Music dhe “Dreams”.

The Game më parë ka pranuar se ka pasur lidhje me Kimin e më parë ka folur për seksin me të edhe në këngën “Sauce”. /Telegrafi/

TAGS