Tha se ishte prekur nga COVID/ Stresi: Ishte një lajm fals, po bëja shaka

Tha se ishte prekur nga COVID/ Stresi: Ishte një lajm fals, po bëja shaka

Vetëm pak ditë më parë Stresi nëpërmjet rrjeteve sociale bëri me dije se ishte prekur nga COVID. Megjithatë reperi u pa vazhdimisht të lëvizte lirshëm, i pashqetësuar. Të gjithëve na ra në sy sesi ai vijonte të shijonte festat edhe pse mund të ishte një rrezik për të pranishmit.I ftuar mbrëmjen e sotmen në emisionin “NIN”, Stresi ka thënë se gjithçka ka qenë një lojë mes miqsh dhe më pas e ka fshirë postimin. “I pari që ma ka telefonuar pas postimit ka qenë Ledri Vula që më ka thënë është e vërtetë apo jo. I thashë s’është e vërtetë. Ata që kishin qenë një natë më parë më pyesnin a është e vërtetë. Por ka qenë një lajm fals”, u shpreh Stresi.

TAGS