Teuta Krasniqi po e feston ditëlindjen, ja sa vjet po i bën ajo

Teuta Krasniqi po e feston ditëlindjen, ja sa vjet po i bën ajo

Aktorja e njohur shqiptare sot ka ditëlindjen.

Teuta Krasniqi, ka lindur me 27 korrik në vitin 1982.

Dhe, sot ajo mbush 39 vite me urime të shumta nga miqtë, familjarët dhe kolegët e saj.

Ndërkohë, Teuta mbetet e njohur në publik me rolin si Saranda në serialin ‘Kafeneja Jonë’ dhe në filma tjerë që ka pasur role të ndryshme.

Kujtojmë se, ajo është e martuar me Adonis Morinën dhe nga martesa e tyre kanë një vajzë, Kaian.

TAGS