Telenovela drejt fundit, Dybala pranë zyrtarizimit të gjiganti italian

Telenovela drejt fundit, Dybala pranë zyrtarizimit të gjiganti italian

Paolo Dybala tanimë është shumë afër kalimit te skuadra e Interit.

Sipas Calciomercato.it, kanë mbetur vetëm edhe disa formalitete për t’u zgjidhur dhe çështja është shumë afër për t’u konsideruar e kryer.

Sipas po të njëjtit burim, ka mbetur të arrihet dakordim vetëm për bonuset që do t’i fitojë agjenti i lojtarit.

Sa i përket pagës, duket se nuk ka ndonjë problem, me “Zikaltrit” që po e konsiderojnë të përballueshme shifrën e kërkuar.