Teas i humb ‘marrja’, shfaqet përvëluese në imazhet e fundit

Teas i humb ‘marrja’, shfaqet përvëluese në imazhet e fundit

Tea Trifoni u bë e njohur në emisionin ‘Përputhën’.

Jeta e saj private merr gjithmonë vëmendje, e kjo nuk ndodh rastësisht.

Ajo zgjodhi të bëhet pjesë e emisionit “Për’puthen” në mënyrë që të jetë në qendër të vëmendjes.

Sot ajo ndau disa imazhe ku shfaqet goxha provokuese.

Me riçipeta dhe me një fustan të bardhë të veshur në pjesën e poshtme, Tea duket me hot se asnjëherë me parë. /ORAinfo/

TAGS