Tea tregon tatuazhin më të ri në trupin e saj

Tea tregon tatuazhin më të ri në trupin e saj

Tea shton edhe një tatuazh në trupin e saj.

Ish-konkurrentja e “Përputhen” ka vendosur të shtojë edhe një tatuazh në trupin e saj.

Tea Trifoni është njëra ndër femrat më të përfolura në estradën shqiptare.

Ajo kohëve të fundit ka qenë në krye të mediave rozë pas ndarjes me ish-partnerin e saj Beart Rexhepin.

Si duket pas ndarjes së famshme Tea ka vendosur të ndryshojë veten në mënyra të ndryshme dhe të fokusohet tek paqja e brendshme shpirtërore.

Kështu ajo preu flokët, ngjyrosi ato në ngjyrë të kafe dhe tani si duket i erdhi radha një tatuazhi të ri, krijimin e të cilit e ka ndarë me ndjekësit e saj të shumtë në Instagram.

Ndonëse Tea ndau momente nga krijimi i tatuazhit ajo nuk preferoi të zbulojë më shumë detaje rreth tij.

TAGS