Tea dhe Bearti realizojnë fotosesionin e parë, publikojnë pamje të ‘nxehta’

Tea dhe Bearti realizojnë fotosesionin e parë, publikojnë pamje të ‘nxehta’

Tea dhe Berati janë dy personazhet më të përfolura kohëve të fundit.

Pasi e bën publike lidhjen e tyre, ata u ‘bombarduan’ me komente nga më të ndryshmet, shkruan ORAinfo.

Të dy tani janë më të qetë dhe janë aktiv në rrjetet sociale.

Me videon e fundit Bearti ka treguar se ata po realizojnë një fotosesion të ‘zjarrtë’./ORAinfo/

TAGS