Tea ‘arratiset’ drejt Dubait, ja kush është mashkulli që e shoqëron

Tea ‘arratiset’ drejt Dubait, ja kush është mashkulli që e shoqëron

Tea Trifoni ka nisur pushimet e saj luksoze në Dubai. Nga rrjetet sociale ajo ka shpërndarë poza nga ditët e nxehta që po kalon në resortin ku ka zgjedhur të bëjë pushimet. Por në shoqërinë e saj është edhe një mashkull. Ish-konkurentja e Përputhen është në këto ditë të nxehta me mikun e saj, Geraldin.


Ajo ka ndarë dhe një video nga dhoma e gjumit me Geraldin. Kujtojmë se pak kohë më parë në rrjet u tha se Tea ka nisur një lidhje me djalin në fjalë, por ajo e mohoi duke thënë se Geraldi është një mik i saj i vjetër. Përgjatë kohëve të fundit dyshja janë shfaqur kudo bashkë, duke i bërë të gjithë të dyshojnë për diçka më shumë.

TAGS