Të gjithë ndjekësit e saj mbetën ‘gojë hapur’, shikoni si e ka veshur Nora vajzën e saj

Të gjithë ndjekësit e saj mbetën ‘gojë hapur’, shikoni si e ka veshur Nora vajzën e saj

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.

Para disa kohësh, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, shkruan ORAinfo.

Nora është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sonte ajo ka befasuar të gjithë me mënyrën se si e ka veshur vajzën e saj./ORAinfo/

TAGS