Të gjithë menduan se u ndanë,por jo/ Festoi ditëlindjen në jaht me vajza HOT, por Atdheu bën deklaratën që s’pritej për Sarën!

Të gjithë menduan se u ndanë,por jo/ Festoi ditëlindjen në jaht me vajza HOT, por Atdheu bën deklaratën që s’pritej për Sarën!

Ditën e djeshme kudo në rrjet u përfol se Sara dhe Atdheu i kishin dhënë fund lidhjes. Kjo pasi konkurrenti i “Përputhen” festoi ditëlindjen me vajza të tjera në klub, e më pas në jaht. Ai u pa në momente të nxehta me një brune dhe një bjonde, mirëpo gjejeni çfarë? Atdheu jo vetëm që është ndarë nga Sara, por ka qenë vetë kjo e fundit që i ka organizuar gjithçka.


Atdheu ka publikuar në rrjete sociale një video nga ditëlindja e 28-ë, krahas së cilës ka shkruar: “Ditëlindja ime e 28 e organizuar nga Sara Malaj, faleminderit shumë dashuri! Nuk u ndamë jo, u bëmë akoma më të fortë”.

TAGS