Të gjithë do të habiteni, ky është emri i vajzës së Getit dhe Marinës

Të gjithë do të habiteni, ky është emri i vajzës së Getit dhe Marinës

Mësohet emri i vajzës së Getit dhe Marinës

Marina dhe Getoari janë bërë sot prindër për herë të parë. Vogëlushja e tyre ka ardhur në jetë ditën e sotme në spitalin Amerikan 3 në kryeqytet.

Mësohet se emri i voglushes së çiftit është Marget, e që duket se është kombinim i emrit të Marinës dhe Getit.

Në fund të muajit Gusht, moderatorja e njohur Marina Vjollca konfirmoi shatazëninë e saj.

Pak ditë më parë ishte vetë Marina që zbuloi dhe dhomën e zbukuruar të së bijës.

TAGS