Tayna shijon ditët e nxehta në Turqi

Tayna shijon ditët e nxehta në Turqi

Reperja Tayna duket se më në fund ka gjetur kohë edhe për veten, shkruan lajmi.net.

Ajo ka zgjedhur Turqinë për ti kaluar disa ditë pushim dhe nga atje me ndjekësit po ndan edhe fotografi të ndryshme.

Në një prej tyre ajo shihet e lumtur duke shikuar detin ndërsa ka bërë shaka me mbishkrimin.

“Tu pa punt e tjerve?”, ka shkruar Tayna pranë fotografisë gjersa nuk ka treguar se kush po e shoqëron./Lajmi.net/

TAGS