Tayna përjeton sikletin më të madh në skenë, fansja i vjen në ndihmë

Tayna përjeton sikletin më të madh në skenë, fansja i vjen në ndihmë

Reperja Tayna ka përjetuar një situatë të sikletshme, teksa ndodhej në një prej koncerteve të shumta që realizon nëpër diasporë. Në një moment këngëtares i është zgjidhur njëra nga lidhëset e sandaleve, dhe e vënë në vështirësi ajo është ulur për ta lidhur vetë, por pa sukses, pasi i është zgjidhur sërish. Në këto momente të vështira, në ndihmë i ka ardhur një nga fanset e saj të zjarrta, që gjendej e para në podium.

Ajo është përkulur për t’i lidhur sandalen reperes, ndërsa Tayna e ka falënderuar publikisht për këtë gjest.” I dua shumë fansat e mi. Sinqerisht e vlerësoj dashurinë që ma dhuroni. Faleminderit vajzës në fjalë, kushdo që je, ta ha zemrën. Bota ka nevojë për më shumë gra si ti”,– ka shkruar Tayna në një postim në Instastory.

TAGS