Tayna ‘ndez’ rrjetin me foton e fundit, kësaj radhe e zhveshur në pjesën e poshtme

Tayna ‘ndez’ rrjetin me foton e fundit, kësaj radhe e zhveshur në pjesën e poshtme

Tayna është këngëtarja që po bën bujë në muzikën shqiptare.

Ajo u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër dhe këngët e saj u bënë të gjitha hite, shkruan ORAinfo.

Tayna është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo sërish është shfaqur shumë e ‘zjarrtë’./ORAinfo/

TAGS