Tayna mezi njihet në këtë foto nga e kaluara

Tayna mezi njihet në këtë foto nga e kaluara
18:59 | 31 Dhjetor 2019

U publikua një foto e vjetër e Taynës dhe vështirë se mund të njihet.

Tayna njihet si një nga emrat më të komentuar të momentit, shkruan lajmi.net.

Ajo konsiderohet madje si reperja e cila ka arritur më së shumti suksese përgjatë viteve që po lëmë pas por një foto që po qarkullon në media së fundmi ka habitur fansat.

U publikua fotografi e vjetër e rep-artistes dhe vështirë se njihet. Në vazhdim ua sjellim imazhin dhe mund ta vini re edhe dallimin./Lajmi.net/

TAGS