Tag: zyrtarizimit

Inter godet sërish në merkato, sulmuesi argjentinas zbarkon në Milano dhe pritet vetëm zyrtarizimi

25/08/2021

Pas blerjeve të Dumfries dhe Dzekos, Inter është drejt zyrtarizimit të lojtarit të radhës në merkato. Joaquin Correa sapo ka zbarkuar në Milano për tu ... Read More

Inter në festë, super lojtari po i kryen testet mjekësore

13/08/2021

Dumfries fillon testet mjekësore para zyrtarizimit si lojtar i ri i Interit. Denzel Dumfries ka filluar testet mjekësore në Milano pasi Interi ka rënë dakord ... Read More

Strategjia e Romës për ta transferuar Granit Xhakën

09/07/2021

Patricio afër zyrtarizimit, tani strategjia e Romës është nënshkrimi i Xhakës Rui Patricio do të jetë lojtari më i ri i Romës. Sipas “Gianlucadimarizio.com”, Roma ... Read More

Juventus siguron blerjen 40 milionëshe

06/07/2021

Juventus siguron blerjen 40 milionëshe. Skuadra e Juventusit është pranë zyrtarizimit të një blerje që kanë qysh prej verës së kaluar që po kërkojnë ta ... Read More

Milan nis me shpejtësi transferimin e dy super lojtarëve

24/06/2021

Milan fillon ‘sprintin’: Dy goditje në mesfushë pranë zyrtarizimit. Milan është shumë pranë një goditjeje në repartin e mesfushës mirëpo ky repart duket se do ... Read More

Milan në aksion, po synon transferimin e super talentit në ditët e fundit të afatit të janarit

20/01/2021

Pas zyrtarizimit të Soualiho Meite dhe Mario Mandzukic, dhe me Fikayo Tomori qe është vetëm një hap larg nënshrkimit të marrëveshjes, Milan po mendon edhe ... Read More

Fjalët e para të Dardan Berishës pas transferimit të KB Peja

03/01/2020

14:38 | 3 Janar 2020 14:38 | 3 Janar 2020 Dardan Berisha ka bërë reagimin e parë pas zyrtarizimit të lajmit se i është bashkuar ... Read More

Rrahmani i nënshtrohet testeve mjekësore te skuadra e re

26/06/2019

9:34 | 26 Qershor 2019 09:34 | 26 Qershor 2019 Amir Rrahmani është shumë afër zyrtarizimit për t’u bërë lojtar i ri në Hellas Verona. ... Read More

Barca i ofron kontratë pesë vjeçare talentit që po e kërkojnë të gjithë

13/04/2019

Barcelona vazhdon të insistojë në transferimin e Matthijs De Ligt. Skuadra katalane pas zyrtarizimit të Frenkie De Jong, po synon të transferojë edhe një talent ... Read More

AGK dhe Inspektorati i punës monitorojnë kushtet e punës së gazetarëve 

01/02/2019

Përfaqësues të Asociacionit të Gazetarëve të Kosovës dhe të Inspektoratit të Punës do të takohen sot me qëllim të zyrtarizimit të nismës dy mujore, gjatë ... Read More

Morata kryen me sukses testet mjekësore te Atletico Madridi

27/01/2019

Alvaro Morata është shumë afër zyrtarizimit si lojtari më i ri i skuadrës spanjolle, Atletico Madrid. Sulmuesi spanjoll është gati të fillojë aventurën e tij ... Read More