Tag: Zlatan

Milan në aksion, po bisedojnë me sulmuesin i cili shihet si zëvendësues i Ibrahimoviç e Giroud

05/01/2022

Derisa koha e Zlatan Ibrahimoviç dhe Olivier Giroud po perendon, AC Milan ka nisur të mendoj për një zëvendësus të tyre. Një nga lojtarët që ... Read More

‘Unë nuk besoj në Zot, besoj në veten’, deklaratë shokuese nga Ibrahimoviç

01/12/2021

Sulmuesi i Milanit, Zlatan Ibrahimovic, ka ditur disa herë të bëj deklarata interesante. 40 vjeçari së fundmi ka thënë se nuk beson në Zot e ... Read More

Ja sa mund të mungojë Ibrahimovic për Milanin

25/11/2021

Trajneri i Milanit, Stefano Pioli thuhet se do të ketë në dispozicion Zlatan Ibrahimovic për ndeshjen kundër Sassuolos këtë fundjavë. Suedezi zëvendësoi Olivier Giroud pas ... Read More

Për Ibrahimovicin vitet janë vetëm numëra, merr këtë vendim për Milanin

18/11/2021

Ibrahimovic do të nënshkruajë kontratë të re me Milanin. Zlatan Ibrahimovic do të vazhdojë kontratën e tij me Milanin, duke nënshkruar një marrëveshje të re ... Read More

Ibrahimovicit nuk ia lë shenj mosha, dëshiron kontratë të re me Milanin

02/11/2021

Ibrahimovic synon pjesëmarrjen në Kampionatin Botëror, dëshiron kontratë të re me Milanin. Zlatan Ibrahimovic i ka mbushur 40 vjet në muajin e kaluar, por është ... Read More

Milan gjen pasuesin e Ibrahimoviqit

02/11/2021

Emri pas Ibrahimovic: 20 milionë euro për sulmuesin e ri. Zlatan Ibrahimovic në fund të këtij sezoni do të largohet përfundimisht nga skuadra e Milanit ... Read More

Ibrahimovic befason të gjithë me këtë deklaratë rreth karrierës së tij

31/10/2021

Befason 40-vjeçari Ibrahimovic: Milani mund të mos jetë klubi im i fundit. Zlatan Ibrahimovic paralajmëroi se Milani mund të mos jetë domosdoshmërisht klubi i tij ... Read More

Ibrahimovic nuk ka të ndalur, shikoni çfarë ka bërë tani

24/10/2021

Ibrahimoviç ka lindur për të thyer rekorde. Zlatan Ibrahimoviç luajti mbrëm kundër Bologna një ndeshje që sdo e harrojë lehtë. Në këtë ndeshje Ibra i ... Read More

Milan nuk humb kohë, gjen pasuesin e Ibrahimovicit

23/10/2021

AC Milan është në kërkim të një sulmuesi të ri që mund të zëvendësojë Zlatan Ibrahimovicin në sulmin kuqezi, pasi suedezi ka një kontratë deri ... Read More

Sot kthehet në fushë Ibrahimovic

23/10/2021

Zlatan Ibrahimovic, duhet të bëjë fillimin e tij të parë të sezonit sonte gjatë udhëtimit të AC Milan në Bologna. Edicioni i sotëm i mëngjesit ... Read More

Dëshira e çmendur e Ibrahimovicit për të luajtur me Milanin në Ligën e Kampionëve

18/10/2021

Zlatan Ibrahimovic është i vendosur të bëjë shenjën e tij në Ligën e Kampionëve pas pesë vjetësh pas golit të tij të fundit në kompeticion. ... Read More

Ja kur pritet rikthimi i Ibrahimovicit

07/10/2021

Zlatan Ibrahimovic, mund të ketë mbushur 40 vjeç gjatë fundjavës, por ai është gati të lërë pas dështimin e lëndimit të tij të fundit dhe ... Read More