Tag: zjarrtë

Evertoni arrin të sigurojë fitoren

11/02/2021

Pas një ndeshje të zjarrtë, Everton arrin të sigurojë fitoren. Pas një drame të vërtetë, Evertoni ka arritur që të fitojë me rezultat 5-4 ndaj ... Read More

Formacionet e mundshme Inter-Juventus

02/02/2021

Derbi i zjarrtë në Kupën e Italisë, formacionet e mundshme Inter-Juventus. Në Giuseppe Meazza zhvillohet ndeshja e parë gjysmëfinale e Kupës së Italisë ndërmjet Interit ... Read More

Nëse e pini kafen në këtë orë në mëngjes, mund ta keqësoni shëndetin tuaj

29/01/2021

A jeni një fans i zjarrtë i kafesë? Nëse po, mos u shqetëso. Ne nuk jemi këtu për t’ju thënë që të mos pini më ... Read More

Arta Nitaj shfaqet e zjarrtë me këtë veshje të ngushtë në palestër

26/01/2021

Arta shfaqe e zjarrtë me veshjen e ngushtë në palestër. Arta Nitaj është një emër i njohur në mediat rozë. Pasi që ka një përkushtim ... Read More

Flokëkuqët janë të veçantë, këto janë arsyet!

28/06/2019

Është vlerësuar se në mbarë botën ka vetëm 1/2% të individëve me flokë të zjarrtë të kuq. Një gjë e rrallë, e cila është kryesisht ... Read More

Werder Bremen e eliminon Borussia Dortmundin në ndeshjen që solli gjashtë gola dhe u vendos me penallti – Rashica shënoi golin e parë

05/02/2019

Borussia Dortmund dhe Werder Bremen kanë zhvilluar një ndeshje të zjarrtë mes vete që pas vazhdimeve është mbyllur 3-3. Ndeshjen e hapi ylli i Kosovës, ... Read More