Tag: zgjedh

Kë zgjedh, vajzën apo Ledrin? – Sara befason me përgjigjen

04/04/2021

Ja kë zgjedh Sara mes Ledrit dhe vajzës. Sara Hoxha tashmë është një fytyrë e njohur në mediat rozë. Duke qenë aktive me postime të ... Read More

Ermal Mamaqi zgjedh fjalët më të bukura për ta uruar Amin për ditëlindjen

05/03/2021

Ermali zgjedh fjalët më të bukura për Amin me rastin e ditëlindjes. Ermali i bëri urim të veçantë Amit. Amarda Toska me këtë rast feston ... Read More

Interi e zgjedh portierin e ri

05/03/2021

Interi e zgjedh pasardhësin e Handanovicit. “Nerazzurri” e kanë gjetur tashmë pasardhësin ideal të portierit aktual, Samir Handanovic. Ai është Mattia Perin. Interi e ka ... Read More

Çfarë po ndodhë me Morena Tarakun? Modelja përfundon në spital

31/01/2021

Morena Taraku është ndër artistet që zgjedh të ndajë shumë detaje nga jeta e saj me fansat. Ashtu ka ndodhur edhe ditën e djeshme, teksa ... Read More

Ibrahimovic zgjedh formacionin më të mirë në histori të futbollit

27/12/2020

Ibrahimovic zgjedh formacionin më të mirë në histori të futbollit, befason me përzgjedhjen duke lënë jashtë tij Messin e Ronaldon. Zlatan Ibrahimovic është njëri nga ... Read More

Një Baba si ai Ledrit, kështu zgjedh torten më të mirë për mbesën

15/12/2020

Babai i Ledrit zgjedh torten më të mirë për mbesën. Ledri dhe Sara dje janë bërë prindër për herë të parë. Këtë ndjesi të veçantë ... Read More

Zgjidh një kristal dhe zbulo diçka për jetën tënde

16/06/2020

Gurët kanë fuqi të veçanta dhe marrin kuptime të ndryshme në varësi të personit që i zgjedh. Ne do t’ju tregojmë disa gurë, zgjidhni atë ... Read More

Orinda nuk ka dëgjuar asnjë këngë të dy reperëve të njohur shqiptarë

23/07/2019

15:00 | 07/23/2019 Orinda Huta u vu në siklet kur u pyet të zgjedh mes dy emrave të njohur të repit shqiptar. Orinda Huta ishte ... Read More

Mahmut Ferati nuk i njeh këto dy artiste shqiptare

15/06/2019

14:39 | 06/15/2019 Mahmut Ferati ka habitur me përgjigjen kur u pyet të zgjedh mes dy repereve të njohura. Mahmut Ferati ishte protagonisti i kësaj ... Read More

Milaim Zeka zgjedh mes Luana Vjollcës dhe Fjolla Morinës për një natë

04/05/2019

09:31 | 05/04/2019 Milaim Zeka kishte një përgjigje të prerë kur u pyet të zgjedh për një natë mes Fjolla Morinës dhe Luana Vjollcës. Milaim ... Read More

Gresa Pallaska apo Teuta Krasniqi? Ja kë zgjedh Fiona Gllavica

27/04/2019

Fiona Gllavica dha një përgjigje të prerë kur u pyet të zgjedh mes Gresa Pallaskës dhe Teuta Krasniqit. Fiona Gllavica ishte e ftuar së fundi ... Read More

‘Pajtesa’ zgjedh mashkullin më seksi mes Blerim Destanit dhe Nik Xhelilajt

26/04/2019

Fiona Gllavica ishte progatonistja e radhës në rubrikën “Kë zgjedh” të emisionit “Mirage”. Fiona Gllavica ishte e ftuar në rubrikën “Kë zgjedh”, ku kishte për ... Read More