Tag: Zefi

Loredana e dërgon Hanën në lodra,por gjithë vëmendjen merr ky detaj

21/11/2021

Loredana Zefi, është njëra nga femrat më të komentuara të show-bizzit. Që nga përhapja e lajmit se ajo është në lidhje me reperin e njohur, ... Read More

Luksi i madh i Loredanës, vetëm për një byzylyk shpenzon mbi 60 mijë euro

02/11/2021

Loredana Zefi për vetëm një byzylyk shpenzon mbi 60 mijë euro. Ajo është e njohur për luksin që bën dhe këtë tashmë e ka dëshmuar ... Read More

Loredana tregon barkun e rrumbullakosur, a është në pritje të fëmijët të dytë?

31/10/2021

Loredana Zefi, po vazhdon të bëjë lëmsh mediat rozë. Me bashkimi apo ndarjen nga reperi Mozzik, ajo edhe sot po vazhdon të jetë në qendër ... Read More

Lordana është shtatzënë – publikon foto me barkun e fryrë

30/10/2021

Loredana shtatzënë? Publikon video ku zbulon barkun e fryrë. Reperja Loredana Zefi shpesh herë nxitë thashetheme të cilat bëjnë zhurmë në rrjet dhe në ballinat ... Read More

Nënë e një vajze, Loredana tregon belin e saj të hollë

30/10/2021

Loredana Zefi, ku do që ndodhet prodhon lajm. Lidhja e saj me repartin e njohur, Mozzik, e bëri atë të jetë në qendër të vëmendjes ... Read More

Loredana nuk i harron zakonet, e veshë Hanen me kostume kombëtare

24/10/2021

Loredana Zefi, është njëra nga artiset më të komentuar në vendin tonë. Që kur e zyrtarizoi lidhjen e saj me reperin e njohur, Mozzik, ajo ... Read More

Pa pikë grimi Loredana shfaqet në foton e fundit

23/10/2021

Loredana Zefi, është njëra nga artistet më të dashura për publikun. Që kur ajo u lidh me reperin e njohur Mozzik, dyshja në fjalë ka ... Read More

Është kopja e Mozzikut, Loredana poston foton më të ëmbël të vajzës së saj

22/10/2021

Loredana Zefi, po vazhdon të jetë në fokus të mediave. Loredana është njëra ndër personazhet më të komentuara dhe të dashura të publikut shqiptar. Ajo ... Read More

U nda nga Mozzik, Loredana shfaqet krah këtij mashkulli

10/10/2021

Loredana Zefi, është njëra nga personazhet më të komentuara momentalisht. Loredana e cila njihet si reperja e njohur shqiptare e cila jeton dhe vepron në ... Read More

Një zeshkane tejet tërheqëse, kjo është motra bukuroshe e Loredanës

08/10/2021

Loredana Zefi, gjithmonë ka treguar se ka një familje të madhe. Ajo ka thënë se ka shumë vëllezër, por që shumë pak ka folur për ... Read More

Kjo foto ngritë dyshimet, Lorendana në pritje të fëmijës së dytë?

06/10/2021

Janë ngritur dyshimet sërish që Lorenda Zefi mund të jetë shtatzënë. Loredana, së bashku me Mozzik kanë qenë gjithmonë në qendër të mediave rozë për ... Read More

Kështu duket Loredana pa pikë grimi

30/09/2021

Ajo është figura më e përfolur momentalisht. Loredana Zefi, për momentin është duke shijuar albumin që ka nxjerrë me ish-partnerin e saj, Mozzik, shkrua ORAinfo. ... Read More