Tag: Zefi

Loredana na prezanton me orën super të shtrejtë që ka blerë së fundmi

21/01/2021

Loredana Zefi është reperja e njohur kosovare, e cila po bën ‘bujë’ me këngët e saj. Ajo u bë shumë e pëlqyer dhe e komentuar ... Read More

A e konifrmoi Mozzik ribashkimin me Loreadnën përmes këtij postimi?

16/01/2021

Me këtë publikim, Mozziku konfirmon ribashkimin me Loredanën? Reperi Mozzik dhe Loredana Zefi kanë vazhduar të komentohen shumë edhe pasi e konfirmuan ndarjen.Dyshja kohën e ... Read More

E veshur me pallton më të bukur, Loredana do ta ‘shkri’ Mozzikun me këtë pamje

16/01/2021

Loredana Zefi është reperja e njohur kosovare, e cila po bën ‘bujë’ me këngët e saj. Ajo u bë shumë e pëlqyer dhe e komentuar ... Read More

Loredana ndryshon ngjyrën e flokëve, shikoni si po duket me pamjen e re

08/01/2021

Loredana Zefi është reperja e njohur kosovare, e cila po bën ‘bujë’ me këngët e saj. Ajo u bë shumë e pëlqyer dhe e komentuar ... Read More

Loredana del për shëtitje me vajzën, Hana ju ‘shkrin me pamjen

07/01/2021

Loredana Zefi është reperja e njohur kosovare, e cila po bën ‘bujë’ me këngët e saj. Ajo u bë shumë e pëlqyer dhe e komentuar ... Read More

Kjo është fjala e parë vajzës së Loredanas dhe Mozzik

14/12/2020

Loredana tregon fjalën e parë të vajzës së saj. Reperja Loredana Zefi me ndjekësit e saj ka ndarë një detaj, që shumëkush nuk e ka ... Read More

Loredana ndryshon sërish pamjen, po duket krejt ndryshe

07/12/2020

Loredana Zefi është reperja e njohur kosovare, e cila po bën ‘bujë’ me këngët e saj. Ajo u bë shumë e pëlqyer dhe e komentuar ... Read More

Loredana nuk i ndahet për asnjë moment jetës luksoze

02/12/2020

Loredana Zefi është reperja e njohur kosovare, e cila po bën ‘bujë’ me këngët e saj. Ajo u bë shumë e pëlqyer dhe e komentuar ... Read More

Zyrtarisht të ribashkuar: Mozzik e Loredana ndajnë pamjet e para pranë njëri-tjetrit

26/11/2020

Loredana Zefi është reperja e njohur kosovare, e cila po bën ‘bujë’ me këngët e saj. Ajo u bë shumë e pëlqyer dhe e komentuar ... Read More

Kaq shtrenjtë i kanë kushtuar këta vath Loredanës

04/11/2020

Peperja shqiptare, Loredana nuk kursen as kur bëhet fjalë për aksesorët. Loredana Zefi njihet si një prej artisteve, e cila i kushton kujdes të madh ... Read More

Loredana konfirmon ribashkimin me Mozzikun?

29/10/2020

Loredana Zefi konfirmon ribashkimin me Mozzikun? Prej javësh tashmë, Loredana dhe Mozzik janë kthyer sërish në kryefjalën e mediave për shkak të një ribashkimi të ... Read More

“Loredana abuzoi me emrin tim”, avokati Landmann hedh në gjyq rep artisten

10/05/2019

12:46 | 10 Maj 2019 12:46 | 10 Maj 2019 Vazhdojnë problemet e Loredanës në shtetin Zvicëran. Loredana Zefi u akuzua për lajthitje të një ... Read More