Tag: zbulon

Mësohet se kush fshihet pas kësaj, Ledjana zbulon planin e udhëtimit me Mevlanin

26/03/2021

Ledjana zbulon planin e udhëtimit me Mevlanin, ja kush fshihet pas kësaj. Ledjana Prenga është një ndër konkurrentet e programit “Për’puthen” dhe tashmë e njohin ... Read More

Juventus zbulon emrin e trajnerit të ardhshëm

25/03/2021

Është vendosur gjithçka, Juve zbulon emrin e trajnerit të ardhshëm. Pas shumë javësh me peripeci dhe të pathëna për të ardhmen e Andrea Pirlos tashmë ... Read More

Agnelli përplaset ashpër me Pirlon

22/03/2021

Situatë e tensionuar te Juventusi: Agnelli përplaset ashpër me Pirlon. La Stampa zbulon situatën e tensionuar në dhomën e zhveshjes së Juventusit dhe një përballje ... Read More

Loredana shtatzënë, e zbulon gjininë e foshnjës

22/03/2021

Loredana qenka me të vërtetë shtatzënë, e zbulon gjininë e foshnjës. Jo rrallëherë ka bërë rrjetin lëmsh. Me anë të publikimeve në rrjetet sociale, Loredana ... Read More

Fationi zbulon çfarë ka ndodhur me Andin dhe Melisën

16/03/2021

Tha se Melisa kishte marrëdhënie të fshehtë me të, Fationi zbulon çfarë ka ndodhur me Andin. Para se të hiqte dorë përfundimisht nga “Për’puthen”, Fation ... Read More

Çka i shkroi Klopp në Whatsapp lojtarit të Liverpool, që u frikësua aq shumë

14/03/2021

Lojtari i Liverpoolit zbulon se si u frikësua nga një mesazh në Whatsapp nga Jurgen Klopp. Talenti i Liverpoolit, Rhys Williams ka zbuluar se ishte ... Read More

Lautaro-Inter, ky është vendimi përfundimtar i lojtarit

27/02/2021

Lautaro zbulon përfundimisht të ardhmen e tij. Lautaro Martinez së fundmi ka pasur një intervistë ku ka treguar shumë gjëra nga jeta e tij e ... Read More

Romelu Lukaku zbulon se çfarë i tha Ibrahimovicit pas golit në derbi

24/02/2021

Lukaku zbulon se çfarë i tha Ibrahimovicit pas golit në derbi. Romelu Lukaku ka thënë se festimi i tij kontrovers pas golit në fitoren e ... Read More

Kërkohet nga Bayerni, Norwich tregon çmimin e kartonit të Aarons

15/02/2021

Kërkohet nga Bayern Munich, Norwich zbulon çmimin e kartonit të Aarons. Norëich City i ka kërkuar Bayern Munichut të paguajnë 30 – 35 milionë euro ... Read More

Po largohet nga Napoli, agjenti i Hysajt zbulon të ardhmen e lojtarit

09/02/2021

Agjenti i Hysajt zbulon të ardhmen e lojtarit. Hysaj largohet në qershor nga Napoli, agjenti e pranon që janë në bisedime me disa klube. Elseid ... Read More

Gëzimja vishet ngusht, vizaton trupin në fustan të çelur

07/02/2021

Kjo veshje ia zbulon trupin e vërtetë Gëzimes. Gëzime Hamzaj është një emër që gjithmonë zgjon kureshtje me publikimet që bën. Shumicën e kohës ajo ... Read More

‘Sasa’i zbulon surprizën që i bëri Keith për ditëlindjen e 41-të

07/02/2021

Adriana Matoshi zbulon surprizën që i bëri Keith për ditëlindjen e 41-të: Edhe pse jemi me kilometra larg, ti prapë gjen mënyrën për të më ... Read More