Tag: zbulohen

Inter në shitje, zbulohen pronarët e ri

24/09/2021

Suning pranë falimentimit, Inter në shitje, zbulohen pronarët e ri. Nga situata e vështirë ekonomike që ka kapluar të gjitha klubet e futbollit, sidomos pas ... Read More

Këta janë tre ndër personazhet e ‘Big Brother VIP’

16/08/2021

Zbulohen tre ndër personazhet e ‘Big Brother VIP’. “Big Brother” po rikthehet pas 4 vitesh në ekranin e Top Channel-it, por këtë herë si kurrë ... Read More

Kështu i kanë fshehur “gërryesit e Bitcoin“, banorët po vjedhnin rrymën

23/07/2021

Zbulohen “gërryes Bitcoin“, banorët po vjedhnin rrymën. Janë zbuluar disa “minera” që gërryejnë për Bitcoin në lagjen Dizhon të Shkupit, ndërsa kablloja elektrike ka qenë ... Read More

Lamtumirë Inter: Hakimi te PSG, zbulohen detajet

05/07/2021

Hakimi te PSG, zbulohen detajet e operacionit. Transferimi i Achraf Hakimit nga Interi te PSG është gjithnjë e më afër mbylljes përfundimtare dhe statusit zyrtar. ... Read More

Zbulohen detajet e marrëveshjes: Locatelli tek gjiganti i Serie A

24/06/2021

Locatelli tek gjiganti i Serie A, zbulohen detajet e marrëveshjes. Manuel Locatelli po kalon javët e fundit si futbollist i skuadrës së Sassuolos. Kjo pasi ... Read More

Këta janë peshqit e padukshëm

17/06/2021

Zbulohen peshqit e padukshëm. Peshqit e thellësive janë kryesisht transparent. Kjo është një mënyrë për t’i shpëtuar gjahtarëve, por jo të gjitha krijesat e kanë ... Read More

Ndryshim i madh, kjo do të jetë fanella e parë e Interit për sezonin e ri

11/05/2021

Zbulohen fanellat e para të Interit për edicionin e ri. Inter do të publikojë fanellat e tyre vendase për sezonin 2021/22 në korrik. Por Footyheadlines ... Read More

Kjo do të jetë fanella e Milanit për sezonin 2021/22

06/05/2021

Zbulohen fanellat e Milanit për sezonin 2021/22. Footyheadlines ka zbuluar fanellat e para të Milanit për 2021-22, ku shihet rikthimi në vijat e zeza si ... Read More

Këto janë prioritet e Interit për afatin e ardhshëm veror

04/05/2021

Zbulohen prioritet e Interit për afatin e ardhshëm veror. Trajneri Antonio Conte dhe Inter nuk do takohen para dy jave, por trajneri ka identifikuar listën ... Read More

Kjo është klauzola e kontratës së re të Ibrahimovicit me Milanin

23/04/2021

Zbulohen klauzolat e kontratës së re të Ibrahimovicit me Milanin. Paga e Zlatan Ibrahimovic thuhet se mund të rritet në varësi të paraqitjeve të tij ... Read More

Së shpejti pilula me kamerë për ta identifikuar kancerin

13/03/2021

Një pilulë që brenda ka një kamerë të vogël me të cilën mund të zbulohen tumoret pritet të sjellë revolucion për diagnostikimin dhe trajtimin e ... Read More

Alarmante: Zbulohen rastet e para të gripit të shpendëve H5N8 tek njerëzit

20/02/2021

Zbulohen rastet e para të gripit të shpendëve H5N8 tek njerëzit. Shtatë raste të infektimit të njerëzve me H5N8 janë raportuar në Organizatën Botërore të ... Read More