Tag: yllin

Barcelona po ja ‘falë’ Coutinhon Milanit, ja për sa para po transferohet braziliani në ‘San Siro’

19/07/2021

AC Milan është i interesuar të nënshkruajë me yllin brazilian, Philippe Coutinho nga Barcelona dhe mund ta fusë atë në një marrëveshje me çmim të ... Read More

Katastrof për Juventusin, humbasin yllin e madh për 3 muaj

16/07/2021

Allegri humbet yllin e skuadrës për tre muaj. Terapia konservatore në muajt e fundit nuk ka sjellë rezultatet e dëshiruara. Te Juventus fillojmë menjëherë të ... Read More

Kthesë e madhe nga Maldini, zëvendësuesin e Calhanoglut e gjen në Bundesligë

15/07/2021

Haugen dhe 15 milionë euro: Milan transferon yllin e Bundesligës. Milan sakrifikon Haugen për yllin e ri të Bundesligës. Paolo Maldini dhe Ricky Massara kanë ... Read More

PSG ofertë 40 milionëshe për yllin e Milanit, gjithçka në dorën e Maldinit

14/07/2021

Gjithçka në dorë të Maldinit, arrin oferta nga PSG prej 40 milionë eurosh për yllin e Milan. Milan është duke i kushtuar shumë vëmendje interesimit ... Read More

Milan merr lajmin e madh nga Barcelona, ylli i madh pritet të zbarkojë në San Siro

06/07/2021

Merret vendimi: Barcelona i ofron yllin e saj Milanit. Një vendim që nuk pritej aspak është marrë nga drejtuesit e skuadrës katalanase. Tashmë nuk është ... Read More

Mourinho suprizon, po e transferon yllin e Atalanas

05/07/2021

Surpriza e Mourinhos: Kërkon yllin e Atalantas tek Roma. Jose Mourinho nuk po ndalet aspak në merkato pasi po kërkon të përforcojë skuadrën e tij ... Read More

Man United përgatit kontratë të re për yllin e skuadrës

04/07/2021

Man United përgatit kontratë të re për yllin e skuadrës. Manchester United është duke planifikuar të ofrojë kontratë të re për mbrojtësin Luke Shaw. 25-vjeçari ... Read More

Milan po ia bën dhuratë Piolit ylllin 40 milionësh

02/07/2021

Do vijë në San Siro: Milan transferon yllin e Serie A për 40 milionë euro. Milani i Stefano Piolit vazhdon të jetë shumë aktive në ... Read More

Efekti i Mourinhos, po e sjell yllin portugez

28/06/2021

Mourinho transferon yllin portugez te Roma. Nga një portugez në stol te një portugez në portë. Roma po përgatitet të nënshkruajë me mbrojtësin ekstrem, i ... Read More

Efekti i Mourinhos te Roma, po e transferon yllin e Juventusit

25/06/2021

Jose Mourinho transferon yllin e Juventusit. Siç raporton Sky, skuadra e Romës është gati për një surprizë gjatë kësaj merkatoje verore. Bëhet fjalë për Jose ... Read More

Nuk pret MIlan, e gjen zëvendësusesin e Dalot në Real Madrid

22/06/2021

Milan gjen alternativën e Dalot, e do yllin e Real Madridit AC Milan është i interesuar për mbrojtësin e Real Madridit, Alvaro Odriozola. Klubi italian ... Read More

Atë që e do Milani, po e transferon Atletico Madridi

19/06/2021

35 milionë euro të paguara, Atletico Madrid prenoton yllin e Serie A. Atletico Madrid siguron shërbimet e një prej lojtarëve më të spikatur në Serie ... Read More