Tag: yjeve

Juventus po i shet dy yje për 70 milionë euro

26/12/2021

Juventusi synon t’i fitojë 70 milionë euro nga shitja e dy yjeve Klubi i madh italian, Juventusi do të kërkojë të krijojë fonde nga shitja ... Read More

Horoskopi përditën e sotme, shikoni se çfarë kanë parashikuar yjet për ju

17/10/2021

Horoskopi 17 tetor, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju. Parashikimi i yjeve për ju sot. Dashi Kontrolloni nervat dhe mos bëni veprime të nxituara ... Read More

“Është dita juaj” – këto janë shenjat më me fat sot

10/10/2021

Parashikimi i yjeve për ditën e sotme, 10 tetor 2021 Dashi Në dashuri pritet një e diel në përmirësim të dukshëm pasi keni Hënën dhe ... Read More

Koeman me mesazh të fortë për Coutinho, Umtiti e Pjanic

15/08/2021

Ronald Koeman ju ka dhënë një mesazh të qartë ‘yjeve’ të Barcelonës. Lojtarët si Samuel Umtiti, Philippe Coutinho dhe Miralem Pjanic kanë kuptuar tashmë se ... Read More

Lexoni se çfarë kanë parashikuar yjet sot për ju

18/07/2021

Horoskopi 18 korrik, parashikohen befasi për disa shenja. Parashikimi i yjeve për ju sot. Dashi Dita sot ju favorizon mjaft për ndryshime të reja, si ... Read More

Ky ishte momenti kur Cima hynte në fushë me pushkë në ndeshjen mes Estradës dhe Yjeve të Futbollit

27/03/2021

Momenti kur Cima hynte në fushë me pushkë në ndeshjen mes Estradës dhe Yjeve të Futbollit. Dje ndërroi jetë aktori i njohur kosovar, Rasim Thaçi-Cima. ... Read More

Milani pritet të nënshkruajë me pesë super lojtarë

27/01/2021

Milani fokusohet në rinovimin e kontratës së pesë yjeve të skuadrës. AC Milani do nis të punojë me rinovimin e kontratës, sapo të mbyllet afati ... Read More

Juventusi konfirmon lëndimet e tre yjeve të skuadrës

11/01/2021

Skuadra e Juventusit tashmë e ka konfirmuar lëndimin e tre yjeve të skuadrës. Sulmuesi i Juventusit, Paulo Dybala dhe dy mesfushorët Federico Chiesa dhe Weston ... Read More

Horoskopi ditor, e enjte 16 korrik 2020

16/07/2020

Dashi Konfigurimi i yjeve do jete mjaft pozitiv sot për jetën tuaj sentime.ntale. Do i zgjidhni një e nga një te gjitha problemet dhe do ... Read More

Horoskopi ditor, e premte 19 qershor 2020

19/06/2020

Dashi Fale ndikimit mjaft pozitiv te yjeve, jeta juaj ne çift do jete me e bukur sot. Do zbuloni tek tjetri disa tipare qe do ... Read More

Sipas Meri Shehut, këto shenja të horoskopit do martohen së shpejti

04/06/2020

Parashikimi i yjeve nga astrologia e njohur Meri Shehu për ditën e sotme dhe të nesërme… Dashi Sot mund të gjenden rezervat ekonomike e materiale ... Read More

Skandalet e VIP-ave, veshjet që i kanë zbuluar gjithçka

01/06/2020

Incidentet e yjeve në tapetin e kuq janë të shumta dhe sigurisht vëmendja e mediave të huaja, është e madhe në raste të tilla. Yjet ... Read More