Tag: Xhoni

‘Martohet’ Don Xhoni, kjo është modelja që ja rrëmbeu zemrën

06/10/2021

Modelja ruse e bën një hap tjetër drejt Don Xhonit, ia “merr” mbiemrin Don Xhoni, që kur bëri emër në skenën muzikore dashuria ndaj tij ... Read More

Jeni gati për një bashkëpunim nga Loredana dhe Don Xhoni?

27/08/2021

Pa dyshim, Loredana dhe Don Xhoni janë artistët më në zë të momentit, të suksesshëm në çdo projekt dhe të kërkuar kudo nëpër koncerte.Megjithëse më ... Read More

Çfarë po zihet mes reperëve kosovar? Loredana i dërgon zemra Don Xhonit

10/08/2021

Loredana së fundmi i ka bërë një dhuratë reperit nga Drenica, Don Xhoni. Duket se kanë një miqësi të ngushtë, duke etiketuar njëri-tjetrin në postimet ... Read More

Plas keq mes Noizyt dhe Don Xhonit, shkak u bë mungesa e reperit nga Kosova në koncertin në Ulqin!

01/08/2021

Mbrëmjen e djeshme, reperët e njohur shqiptarë, Don Xhoni dhe Noizy kishin koncert në të njëjtin vend, pra në Ulqin! Pasi Noizy e dogji në ... Read More

Çfarë i ka ndodhur? Don Xhoni anulon koncertin në Ulqin: Kam aksident në familje!

01/08/2021

Don Xhoni, reperi i njohur shqiptar ka anuluar koncertin e tij në Ulqin për shkak të një aksidenti në familje. Këtë lajm e ka bërë ... Read More

Çfarë projekti po paralajmëron Don Xhoni me Ramiz Lladrovcin

20/05/2021

Don Xhoni paralajmëron një projekt befasi me Ramiz Lladrovcin. Reperi shqiptar, Don Xhon, u ka premtuar fansave të tij se do të jetë mjaft aktiv ... Read More

Theu rekord me ‘freestyle-in’ e tij, Don Xhoni i bën kërkesë të pazakontë “TikTok-ut”

16/04/2021

Reperi publikoi në Instagram videon. Don Xhoni është reperi më i ri dhe freestyle “Make a pose” është bërë mjaft virale në rrjet duke thyer ... Read More

Gjest i madh nga Don Xhoni, në muajin e Ramazanit ndihmon 5 familje në nevojë

15/04/2021

Reperi i njohur, Don Xhoni disa herë ka dëshmuar edhe karakterin human, duke iu dalë në ndihmë familjeve në nevojë. Përmes një postimi në llogarinë ... Read More

Nuk do ta besoni, kaq vite ka mbushur sot Don Xhoni

08/04/2021

Reperi i njohur nga Drenasi, Don Xhoni sot ka një arsye më shumë për të festuar. Ai feston ditëlindjen ku mbushi plotë 21 vite jetë, ... Read More

Don Xhoni feston me armë, çfarë i ndodhi atij?

01/04/2021

Ai ka festuar pas përfundimit të projektit të ri Artisti kosovar Don Xhoni, ka festuar në mënyrë interesante për projektin e ri. Reperi Don Xhoni ... Read More

Rritja e rasteve me COVID-19, reperi i njohur anulon mbrëmjet muzikore

13/03/2021

Don Xhoni anulon mbrëmjet muzikore. Don Xhoni është aktualisht reperi më i komentuar nga të gjithë, shkruan “Kosovarja”. U bë i njohur gjatë karantinës, përmes ... Read More