Tag: xhiruar

Probleme me policinë për Dua Lipën/ Theu rregullat e COVID, ndërpriten xhirimet

16/10/2020

Kur erdhi puna për të xhiruar klipin e ri, Dua Lipa kapërceu kufizimet e COVID-it dhe doli me disa “rregulla të reja”. Por jo gjithçka ... Read More

E tmerrshme, nëna lind fëmijën pranë një kaçube e fut atë në qese dhe e braktisë

10/09/2019

Kamerat kanë xhiruar momentin e tmerrshëm teksa një nënë ka lindur foshnjën e sapolindur në një kaçubë. Nëna 36-vjeçare nga Rusia braktisi foshnjën e saj ... Read More

Mjeku skanon barkun e gruas shtatzënë, bën një zbulim të rrallë

03/08/2019

Videoja e motrave binjake është xhiruar diku në Kinë, ato me sa duket shkelmohen dhe goditen njëra me tjetrën gjatë një skanimi me ultratinguj. Nëna ... Read More

Ushtarët shqiptarë në Armatën e Zvicrës thërrasin ‘na jemi shqiptarë’ gjatë ushtrimeve (Video))

27/05/2019

Disa ushtarë të Armatës së Zvicrës janë xhiruar duke bërë stërvitjet e tyre ushtarake. Ndërkaq e veçanta e kësaj videoje është se derisa ushtrojnë, ata brohorasin ... Read More

Televizioni australian: Zhvillimi historik i futbollit në Kosovë, “Dardanët” në prag të një përralle

26/03/2019

Grupi australian i kanaleve televizive, Sport Optus, ka bërë të ditur se e ka xhiruar një dokumentar për Kosovën, pas suksesit mbresëlënës së “Dardanëve” në ... Read More

Televizioni australian me dokumentar për Kosovën: Kombi i vogël, i çmendur pas futbollit

22/03/2019

Grupi australian i kanaleve televizive, Sport Optus, ka bërë të ditur se e ka xhiruar një dokumentar për Kosovën, pas suksesit mbresëlënës së “Dardanëve” në ... Read More

Dafina Zeqiri sonte publikon projektin e ri “A e man n’men?”

01/03/2019

Këngëtarja Dafina Zeqiri është duke xhiruar videoklipin e saj më të ri. Superylli po e realizon këngën e re që besohet se është një pop ... Read More

J. Cole publikon videoklipin e ri “Middle Child”

27/02/2019

J. Cole është rikthyer me videoklipin e shumëpritur, “Middle Child”. Në videoklip që është xhiruar nga King Mez, bosi i Dreamville qëndron para një audience ... Read More

Nicki Minaj sulmon Drake dhe Cardi B në videoklipin e ri?

02/02/2019

Mbretëresha e repit i ka kënduar mbretërisë së errët të saj në botën e hip hopit. Klipi i xhiruar nga Mike Ho e shfaq ekstravagante ... Read More

Apple publikon filmin e shkurtër të xhiruar në iPhone XS

22/01/2019

Apple ka bërë filma të shkurtër të xhiruar në tërësi në iPhone për të nxjerrë në pah fuqinë e kamerës së telefonit të tyre. Është ... Read More