Tag: xhiros

Ndeshja kundër Beneventos, publikohet lista e lojtarëve të Napolit

28/02/2021

Publikohet lista e lojtarëve të Napolit. Napoli do të ndeshet me Beneventon në kuadër të xhiros së 24-të të Serie A. Gennaro Gattuso ka marrë ... Read More

Reali shfrytëzon humbjen e Atleticos, triumfon ndaj Valladolidit

20/02/2021

Reali triumfon ndaj Valladolidit. Real Madrid ka triumfuar në kuadër të xhiros së 24-të të La Ligas ndaj Real Valladolid. Reali ka shfrytëzuar humbjen e ... Read More

Interi mposhtë Lazion e merr kreun e tabelës në Serie A

14/02/2021

Interi ishte bindës në fitoren prej 3-1 kundër Lazios në ndeshjen e xhiros së 22-të në Serie A dhe është ngjitur në krye të tabelës ... Read More

Publikohen formacionet zyrtare, Spezia – AC Milan

13/02/2021

Spezia – AC Milan, formacionet zyrtare. Spezia do të përballet me AC Milan në kuadër të xhiros së 22-të të Serie A. AC Milan kërkon ... Read More

Napoli – Juventus, këto pritet të jenë formacionet startuese

13/02/2021

Sot me fillim nga ora 18:00 do të zhvillohet takimi ndërmjet Napolit dhe Juventusit, duel ky në kuadër të xhiros së 22’të në Serie A. ... Read More

Genoa shpartallon Napolin, Pandev ndëshkon ish-skuadrën e tij

06/02/2021

Genoa e fortë për Napolin. Genoa ka triumfuar në kuadër të xhiros së 21-të të Serie A ndaj Napolit. Vendasit e nisnën mirë ndeshjen ku ... Read More

Rrahmani ja sheh hajrin infektimit me COVID-19 të Koulibalyt

06/02/2021

Sot me fillim nga ora 20:45, do të zhvillohet takimi ndërmjet Genoas dhe Napolit, duel ky në kuadër të xhiros së 21’të në Serie A. ... Read More

Pas fitores, Piol del me një deklaratë të papritur

30/01/2021

Pioli flet pas fitores. Milan ka triumfuar ndaj Bolognas në kuadër të xhiros së 21-të të Serie A. Golat për “Rossonerët” i shënuan Rebic (26′) ... Read More

Tottenham – Liverpool, këto pritet të jenë formacionet e mundshme

28/01/2021

Sonte zhvillohet super derbi mes Tottenham Hotspur dhe Liverpoolit në kuadër të xhiros së 20-të në Premierligë. Dy skuadrat nuk gjenden mirë në tabelë dhe ... Read More

Milan ndalet midis “San Siros”, mposhtet nga Atalanta

23/01/2021

Milani mposhtet nga Atalanta. AC Milan dhe Atalanta janë ndeshur në kuadër të xhiros së 19-të të Serie A. Milan kërkonte të arkëtonte tre pikë ... Read More

Milan merr lajmin e mirë para ndeshjes kundër Cagliarin

18/01/2021

Skuadra e AC Milan do ndeshet me Cagliarin në kuadër të xhiros së 18-të të Serie A. Pas lajmit se Hakan Calhanoglu dhe Theo Hernandez ... Read More

Liverpool – Man United, këto pritet të jenë formacionet shartuese

17/01/2021

Sot do të zhvillohen tri ndeshje mjaft interesante në Premierligë, duele që i takojnë xhiros së 19-të. Pra, takimet do të luhen në termine të ... Read More