Tag: Xhemi

Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu e nisin Vitin e Ri me sherr, çfarë ndodhi mes dy mikeshave

03/01/2021

Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu ndajnë prej vitesh një miqësi shumë të veçantë mes tyre. Dy mikeshat ndajnë shpesh në rrjetet sociale momente ku shfaqen ... Read More

Xhemi Shehu në pritje të ëmbël? Arbana i bën të gjithë të dyshojnë me këtë foto

23/12/2020

Moderatoret Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu nuk janë vetëm kolege, por janë edhe dy mike shumë të mira, të cilat i shohim gjithmonë nën shoqërinë ... Read More

Xhemi Shehu zbulon problemin shëndetësor dhe sekretin e linjave trupore perfekte

08/11/2020

Moderatorja e dashur për publikun, Xhemi Shehu është padyshim një ndër vajzat me linjat më perfekte në showbiz. E ftuar në emisionin  “Nuk është karantinë”, ... Read More

Xhemi Shehu mbyll karrierën si moderatore, Eneda Tarifa rikthehet pas 4 vitesh në Portokalli

22/09/2020

Tashmë është konfirmuar largimi i Xhemi Shehut nga Portokallia dhe gjithë kurioziteti ishte për emrin e pasardhëses së saj. Në fakt pasardhësja do të jetë ... Read More

Xhemi Shehu konfirmon largimin nga ‘Top Channel’

13/08/2020

Prej kohësh në media është përfolur largimi i moderatores Xhemi Shehu nga televizioni ‘Top Channel’. Këto zëra së fundmi i ka konfirmuar dhe vetë moderatorja, ... Read More

Foto/ Arbana Osmani shtatzënë? Xhemi zbulon të vërtetën

14/01/2020

Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu na kanë vërtetuar se miqësia e tyre nuk është vetëm brenda kornizave të ekranit por edhe jashtë tij, pasi shpesh ... Read More

“Mos u ngatërro me motrat Vjollca´´, reagon Alketa Vejsiu pas zhurmës së madhe

10/01/2020

Dy postimet nga `Revista Class´, e Alketa Vejsiut, një për Xhemi Shehun dhe një për motrat Vjollca kanë qënë në fokusin e mediave. Postimet u ... Read More

Nuk qenka Alketa, ja personi që ironizoi Xhemi Shehun përmes Revistës Class

07/01/2020

Postimi i `Revistës Class´´, për moderatoren Xhemi Shehu ka qënë në qëndër të vëmendjes ditën e sotme. Duke qënë se revista drejtohet nga Alketa Vejsiu, ... Read More

E ironizoi pas festivalit, Alketa i kthehet Xhemit: Pseudonimi Xhemile të shkon shumë

07/01/2020

Pas Festivalit të Këngës, moderatorët e “Portokallisë´´, Salsano Rrapi dhe Xhemi Shehu e thumbuan moderatoren Alketa Vejsiu me anë të një video-je ku kanë imituar ... Read More

Xhemi Shehun e ngrenë në ajër, moderatorja poston fotot e guximshme

30/03/2019

Xhemi Shehu është një nga moderatoret më të dashura të publikut shqiptar, por është parë gjithashtu t’i rrijë mjaft mirë edhe roli i aktores në ... Read More