Tag: Xhelozia

Mevlani fton në kërcim Antonelën, reagon Ledjana

16/02/2021

Sot në Për’puthen është transmetuar takimi Mevlan – Ledjana. Por xhelozia mes treshes Mevlani, Antonela, Ledjana nuk ka të mbaruar. Mevlani dhe Ledjana u shprehën ... Read More

Horoskopi ditor, e diel 5 korrik 2020

05/07/2020

Dashi Xhelozia dhe posesivitet ka rrezik t’iu prishe pune gjate kësaj dite ne jetën tuaj sentime.ntale. Here pas here do ketë edhe debate te forta ... Read More

‘Chill me Arushën’ publikon klipin e ri

27/02/2019

“T’myti xhelozia” është titulli i këngës më të re, të cilën e ka publikuar reperi i njohur me emrin artistik Chill me Arushën. Kënga është ... Read More

Xhelozia, ndjenja e cila helmon psiken tonë

25/01/2019

Shumë filozofë mendojnë se xhelozia nuk ka gjë të përbashkët me dashurinë dhe se partneri që është xheloz ndaj partnerit, frikohet se del dikush më ... Read More