Tag: Xhaka

Debati i ashpër mes Antonelës e Bigut, Granit Xhaka me një postim të papritur

25/12/2021

Pas debatit me Antonelën, Granit Xhaka ka për t’i thënë diçka Big Mamës Spektakli mbrëmë ka pasur debate të njëpasnjëshme. Big Mama doli nga Big ... Read More

Bashkëshortja ka ditëlindjen, Taulant Xhaka i dedikon fjalët më të bukura të dashurisë

28/10/2021

Sot në familjen e futbollistit, Taulant Xhaka, është një ditë e veçantë. Bashkëshortja e tij, Arbnora Nuredini feston ditëlindjen dhe me këtë rast nuk ka ... Read More

Në mënyrë të veçantë Leonita feston ditëlindjen e vajzës

08/10/2021

Leonita feston ditëlindjen e vajzës në mënyrë të veçantë. Leonita Xhaka në çdo kohë është pjesë e lajmeve rozë. Duke u dalluar me stilin që ... Read More

Granit Xhaka i bën dedikimin emocionues vajzës së tij për ditëlindje

07/10/2021

Vajza feston ditëlindjen, Granit Xhaka i bën dedikimin emocionues. Dita e sotme është e veçantë në familjen e e futbollistit Granit Xhaka, pasi vajza e ... Read More

Vjen konfirimi, ja sa muaj do të mungoj Granit Xhaka

29/09/2021

Granit Xhaka mungon tre muaj Mesfushori i Arsenalit, Granit Xhaka, do të mungojë tre muaj për shkak të lëndimit të pësuar në ndeshjen me Tottenhamin ... Read More

“Të bekuar që të kemi”, Graniti feston ditëlindjen dhe urimin më të bukur e merr nga Leonita

28/09/2021

Ditën e sotme, Granit Xhaka, futbollisti i njohur shqiptar feston ditëlindjen. Ai ka mbushur 29 vjeç dhe urimet për të në këtë ditë të rëndësishme ... Read More

Xhaka refuzon kombëtaren/ Mesfushori i përgjigjet negativisht trajnerit Reja

26/08/2021

Mesfushori i Baselit i është përgjigjur negativisht ftesës së trajnerit Reja. Taulant Xhaka ka refuzuar ti bashkohet ekipit kombëtar kuqezi duke ju përgjigjur negativisht ftesës ... Read More

ZYRTARE: Granit Xhaka nënshkruan me gjigantin evropian

24/08/2021

Granit Xhaka ka njoftuar se ka arritur marrëveshje me Arsenalin për të rinovuar kontratën. Mesfushori shqiptar që përfaqëson Zvicrën ishte lidhur me një largim nga ... Read More

Roma – Granit Xhaka, lajmi i fundit nga Italia

13/08/2021

Roma ende beson që mund të arrijë te Granit Xhaka. Granit Xhaka është ende një objektiv për Romën pavarësisht se klubi italian nuk është duke ... Read More

U kry, këtë fanellë do ta djersitë Granit Xhaka sezonin e ri

03/08/2021

Punë e kryer, Xhaka shpërblehet me kontratë të re pasi dështoi transferimi në Romë. Tashmë mund të konsiderohet si e kryer, Granit Xhaka do të ... Read More

Xhaka pas golit ndaj Chelseas: Është ndjenjë e mirë të jesh në shtëpi

01/08/2021

Granit Xhaka ka reaguar pas golit të shënuar ndaj Chelseas. Shqiptari shënoi me kokë në miqësoren ndaj Chelseas, por “Blutë” në fund dolën triumfues. Xhaka ... Read More

Arsenal shuan shpresat e Romës, i ofron Xhakës marrëveshje të re me pagë më të lartë deri në 2025

30/07/2021

Arsenal i ka dhënë një goditje shpresave të Romës se Xhaka do të zbarkonte në kryeqytetin italian.Marrëveshje e re dhe pagë më të lartë deri ... Read More