Tag: Vullnet

Bleonida Pepshi: Fotot provokuese të afrojnë më shumë me publikun

24/10/2020

Një vajzë e re dhe me shumë vullnet për punë, një bukuroshe kosovare në Zvicër. Është kjo Bleonida Pepshi, e cila ka zgjedhur që bukurinë ... Read More

5 ushqime që mund t’i konsumoni pa limit

20/08/2019

Linjat perfekte të trupit kërkojnë vullnet, vendosmëri dhe disiplinë, por e dini që ndonjëherë pjesë e kësaj pakete janë edhe “ushqimet e këqija”? Aspak për ... Read More

Edhe Vetëvendosje mbështet rezolutën për krimet nga Serbia

15/04/2019

Haxhiu: Institucionet vendore nuk kanë pasur vullnet për të adresuar krimet nga Serbia Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Albulena Haxhiu tha se si parti politike do ... Read More

Bajram Kabashi, qe 60 vite ushtron zejen e këpucëtarit (Video)

02/04/2019

Edhe pse i është bërë rutinë, Bajram Kabashi me plot vullnet e hap çdo mëngjes punëtorinë e tij në Rahovec. E hap atë dhe vazhdon ditën, ... Read More

(VIDEO) Ferati: VMRO-DPMNE-ja nuk do të mbështetë ndryshimet Kushtetuese

03/10/2018

Pëfaqësuesi i lartë i ASH-së, Vullnet Ferati në emisionin ClickPlus gjithashtu deklaroi se për shqiptarët është sukses dalja në Referendum, sepse numri këtë e dëshmon ... Read More

(VIDEO) Ferati:Maqedonia është në një ngërç politik serioz

03/10/2018

Pëfaqësuesi i lartë i ASH-së, Vullnet Ferati në emisionin ClickPlus deklaroi se Maqedonia është në një ngërç politik serioz. Ferati shtoi gjithashtu se ata si ... Read More