Tag: vlerave

Maska me vaj ulliri, për një lëkurë të butë e të shëndetshme

09/03/2020

Përveç vlerave shëndetësore shumë të rëndësishme për shëndetin, vaji i ullirit konsiderohet si një eliksir për fytyrën. Ky lëng i artë është përdorur për bukurinë ... Read More

Ku e kanë burrat zemrën sipas shenjës së tyre të Zodiakut?

06/12/2019

Çdo shenjë ka një shkallë të përcaktuar të vlerave dhe u jep më shumë rëndësi disa gjërave sesa të tjerave Në këtë artikull ne ju ... Read More

Arra dhe rozmarinë për kujtesë të fortë

30/10/2019

Arrat dhe rozmarina përbëjnë recetën ideale të vlerave për një zemër të shëndetshme, kocka të forta, shëndet prej shkencëtari por mbi të gjitha kujtesë të ... Read More

Çfarë ndodh në trup nëse pini lëngun e qepës

04/10/2019

Qepa ka përdorim tërësisht mjekësor falë vlerave të jashtëzakonshme që ka për shëndetin e njeriut.Lëngu i qepës është një pije jo shumë e përhapur dhe ... Read More

Pse ka njerëz që duan të ndihen zotër të të tjerëve?

06/07/2019

Ky aspekt është burimi i problemeve të ndryshme, të tilla si mungesa e vlerave dhe pamundësia për të njohur veten dhe për të pranuar veten. ... Read More

10 skuadrat më të vlefshme në La Liga

11/04/2019

Barcelona është skuadra më e vlefshme në La Liga. Faqja e specializuar për matjen e vlerave të futbollistëve dhe skuadrave, ‘Transfermarkt’ ka publikuar renditjen e ... Read More