Tag: vlefshme

Ndeshja Crotone – Roma, këto janë formacionet zyrtare

06/01/2021

Do të zhvillohet ndeshja Crotone – Roma. Roma është mysafirë i Crotones, ndeshje e vlefshme për xhiron e 16-të të Seria A. Mysafirët kërkojnë vetëm ... Read More

Ndeshja Barcelona – Eibar, këto janë formacionet zyrtare

29/12/2020

Do të zhvillohet ndeshja mes Barcelonës dhe Eibar. Barcelona është nikoqir i Eibarit, ndeshje e vlefshme për raundin e 16-të të La Liga-s. Vendasit kërkojnë ... Read More

Napoli – Torino, këto janë formacionet zyrtare

23/12/2020

Do të zhvillohet ndeshja mes Napolit dhe Torinos. Napoli është nikoqir i Torinos, përballje e vlefshme për xhiron e 14-të të Seria A. Vendasit synojnë ... Read More

Marseille mposht Monacon, i afrohet kreut

12/12/2020

Marseille i afrohet kreut. Sot u luajt ndeshja ndërmjet Marseille dhe Monaco, e vlefshme për xhiron e 14-të të Ligue 1. Vendasit e nisën takimin ... Read More

Real Madrid – B.Monchengladbach, këto pritet të jenë formacionet shartuese

09/12/2020

Sonte (e mërkurë) do zhvillohet ndeshja vendimtare mes Real Madridit dhe Borussia Monchengladbach, e vlefshme për xhiron e gjashtë të fazës së grupeve të Ligës ... Read More

Atletico Madrid – Bayern Munich, këto pritet të jenë formacionet shartuese

01/12/2020

Sonte (e martë) do zhvillohet ndeshja interesante mes Atletico Madridit dhe Bayern Munichut, e vlefshme për Ligën e Kampionëve. “Bavarezët” e kanë siguruar kualifikimin, por ... Read More

Publikohen formacionet zyrtare Lazio – Juventus, ky është vendimi për Vedat Muriqi

08/11/2020

Sot (e diele) do zhvillohet sfida interesante me Lazios dhe Juventusit, e vlefshme për xhiron e shtatë të Seria A. Dy skuadrat kanë disa mungesa, ... Read More

Milan – Lille, këto janë formacionet zyrtare

05/11/2020

Do të zhvillohet ndeshja mes Milanit dhe Lilles. AC Milani është nikoqir i Lilles, ndeshje e vlefshme për fazën e grupeve të Ligës së Evropës. ... Read More

Milan – Sparta Praga, këto janë formacionet shartuese

29/10/2020

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Milan – Sparta Praga, e vlefshme për raundin e dytë të fazës së grupeve në Ligën e Evropës. Rossonerët ... Read More

Milan – Roma, befasi në formacionet zyrtare

26/10/2020

Janë bërë publike formacionet zyrtare për ndeshjen Milan – Roma, e vlefshme për xhiron e pestë në Serie A. Rossonerët janë 21 ndeshje pa humbje ... Read More

Barazim i vakët ndaj Kazakistanit, Berisha: Duhet të fitonim të paktën 3-0. Me këtë shpirt të shkojmë edhe …

11/10/2020

Është mbyllur në barazim pa gola sfida mes Kazakistanit dhe Shqipërisë e vlefshme për Ligën e Kombeve. Një performancë jo bindëse për të besuarit e ... Read More

Kane ndëshkon Realin, Tottenham në epërsi

30/07/2019

18:28 | 07/30/2019 Tottenham Hotspur ka gjetur epërsinë kundër Real Madridit në përballjen e vlefshme për ‘AudiCup’. Është skuadra e Tottenhamit që ka shënuar golin ... Read More