Tag: Vjollcës

Kjo pallto e Marina Vjollcës kushon hiq me pakë se 3,200 euro!

04/02/2021

Vetëm palltoja Marina Vjollcës i kushton 3,200 euro.Moderatorja shqiptare nga Milano publikoi fotografi ku vëmendjen e mori pikërisht palltoja e saj. Marina Vjollca ka zgjedhur ... Read More

Julian Deda nxjerr zbuluar Marinën, moderatorja paska një surprizë për sezonin e ri të “Kalifornias”

16/01/2020

Sezoni televiziv i emisionit “Kalifornia”, nën moderimin e Marina Vjollcës u mbyll me sukses këtë vit, por mesa duket, në sezonin e dytë emisioni do ... Read More

Jo dëborë, por diell! Jona Spahiu nis pushimet verore në dimër, në Dubai me familjen e bukur

08/01/2020

Pas Marina dhe Luana Vjollcës e shumë personazhe të tjerë të “showbiz”-it, të cilët fillimin e vitit të ri kanë zgjedhur ta kalojnë në mënyrë ... Read More