Tag: VIPat

Vip-at që nuk do t’i njihni pa make-up (Foto)

10/09/2020

Për shkak të paraqitjes në tapetin e kuq, seteve fotografike apo xhirimit të filmave, VIP-at nuk mund ta shmangin grimin. Ata shfaqen gjithmonë të kuruar ... Read More

Protesta ndaj abuzimit seksual/ Reagon Tuna: Femrat abuzohen çdo ditë, boll e trajtuam përdhunimin e pedofilinë si vese

06/06/2020

Kanë qenë të shumtë VIP-at që reaguan për protestën ndaj abuzimit seksual, që u zhvillua pas rastit së 15-vjeçares e cila u abuzua nga roja ... Read More

Xhensila feston 1 Qershorin e Ajkës/ Publikon fotot e vogëlushes

01/06/2020

Me rastin e 1 Qershorit kanë qënë të shumtë VIP-at që uruan vogëlushët e tyre për festën dhe ndan disa momente në rrjetet sociale. Kështu ... Read More

Shembja e Teatrit/ ‘Shpërthen’ Eva Murati: E ardhmja na është gllabëruar nga më të fortët

19/05/2020

Pas shëmbjes së Teatrit Kombëtar janë të shumtë VIP-at që kanë reaguar ashpër përmes rrjeteve sociale, ku mes tyre është dhe moderatorja Eva Murati, e ... Read More

Ditëlindje në kushte karantine, pamje nga festa e Andrrës në oborrin e shtëpisë

22/04/2020

Kanë qënë të shumtë VIP-at të cilët për shkak të masave të ndërmarra ndaj përhapjes së COVID-19 janë detyruar të festojnë ditëlindjen në karantinë. Andrra ... Read More

Foto/ Getinjo ndan me fansat një mënyrë se si të udhëtojnë në kushte karantine

17/04/2020

Të shumtë janë VIP-at që kanë bërë ndryshime në look-un e tyre gjatë këtye ditëve në karantinë. Kështu ka vepruar së fundmi dhe reperi i ... Read More

Roza Lati flet për marrëdhëniet me ‘VIP-at’: Kam një listë të zezë personazhesh

29/04/2019

Roza Lati flet për marrëdhëniet me ‘VIP-at’: Kam një listë të zezë personazhesh Roza Lati ka treguar se m kë prej 'Vipave' nuk i ka ... Read More