Tag: vetes

Tani ai i bën për vete femrat me të bukura, a po e njihni djaloshin në foto?

05/02/2021

Ai është ndër artistët më të dashur të showbizit shqiptar. Me zërin e veçantë, ai ka mbledhur pas vetes numër të madh të fansave, në ... Read More

Gabimi i vetëm që e bëjm çdo mëngjes që nuk na lejon të biem nga pesha

05/02/2021

Nëse i ke vënë qëllim vetes që këtë vit të biesh nga pesha, puna fillon me metabolizmin. Dhe sukses në humbjen e kilogramëve do të ... Read More

Arsenal me fitore bindëse ndaj Newcastle

18/01/2021

Arsenali triumfon bindshëm ndaj Newcastle. Arsenali e ka lënë pas vetes barazimin ndaj Crystal Palace xhiron e kaluar duke e mposhtur sonte Neëcastle në “Emirates” ... Read More

Ky ilaç është i shijshëm dhe shëron shumë sëmundje

04/01/2021

Nëse konsumoni një lugë me lajthi të bashkuara me mjaltë, i keni dhuruar vetes një formulë mirëbërëse për të rritur fuqinë, energjinë dhe luftuar kolesterolin ... Read More

Nëse bezdiseni kur tjerët e përtypin ushqimin, atëherë mund të jeni gjeni

01/11/2019

Të bëhemi të sinqertë, askujt nuk i pëlqen ta dëgjojë personin afër vetes duke përtypur.Por, ka disa njerëz që tejet mase bezdisen nga ky fenomen, ... Read More

Pesë karakteristikat e njerëzve “bajat”

16/10/2019

Pyetja më e rëndësishme që duhet t’ia bëni vetes është se a mendoni që jeni të mërzitshëm apo bajat? Nëse po, atëherë kjo nënkupton se ... Read More

Nëse flini nëntë orë ose më shumë, ju jeni më të rrezikuar nga kjo sëmundje

14/10/2019

Të gjithë jemi të vetëdijshëm për dëmin që ia shkaktojmë vetes duke mos bërë mjaftueshëm gjumë.Por, sipas hulumtimeve të reja, edhe gjumi i tepërt mund ... Read More

Ky është çmimi marramendës i makinës së re të Taynës

06/05/2019

21:10 | 6 Maj 2019 21:10 | 6 Maj 2019 Reperja më ’In’ tash e 11 muaj, Tayna sot i ka bërë vetes një dhuratë ... Read More

Labinot Tahiri e ka zgjedhur këtë vend për të pushuar me bashkëshorten

24/04/2019

Labinot Tahiri i ka dhënë vetes disa ditë pushim. Këngëtari njëherësh deputeti i Kuvendit të Kosovës, Labinot Tahiri, përkundër punës dhe angazhimeve i ka dhënë ... Read More

Ky i ri fitoi 60,000 euro duke parë vetëm video në këtë rrjet social

23/04/2019

Një 16-vjeçar nga Walthamstow, Londra Lindore po bëhet gati që t’i blejë vetes së tij një Mercedes Benz A-class që kushton rreth £30,000. Edward Ricketts ... Read More

Fansi i propozon martesë Taynës

21/04/2019

Reperes Tayna dikush nga fansat i ka propozuar martesë. Rep-artistja Tayna ka mbledhur rreth vetes një numër të madh të ndjekësve të cilët e përcjellin ... Read More

Shtëpia 100-vjeçare në Berat kthehet në bujtinë

21/04/2019

  Qyteti i vjetër i Beratit me bukurinë e tij po rikthen pranë vetes ish-banorët e tij. Familja Mehmetaj është rikthyer pas shume vitesh në ... Read More