Tag: Verratti

“Bombë” nga Italia: Verratti në Serie A

17/02/2021

Verratti në Serie A?! Marco Verratti është padyshim njëri prej mesfushorëve më të fortë në Europë dhe një gjë të tillë e vërtetoi më së ... Read More

Verratti me deklaratë të papritur për Mbappen e Neymarin

13/12/2020

Verrattti flet për dyshen e PSG-së. Ylli i PSG-së, Marco Verratti ka zbuluar se çdo ditë kërkon nga bashkëlojtarët Kylian Mbappe dhe Neymar të mbesin ... Read More

Objektivi i Juves e Unitedit, Marco Verratti: Mund ta përfundoj karrierën në PSG

06/03/2019

Marco Verratti është i hapur për të përfunduar karrierën futbollistike te PSG. Italiani është bërë objektiv e Manchester Unitedit dhe Juventusit në sezonet e fundit. ... Read More

Bernatov: Verratti ma kujton Xavin dhe Iniestan, do të ishte i përsosur për Unitedin

15/02/2019

Ish- ylli i Manchester Unitedit, Dimitar Berbatov beson se Marco Verratti do të ishte lojtar i mrekullueshëm për mesfushën e Djajve të Kuq. Italiani vuri ... Read More