Tag: Verona

Milan dhe Napoli në ‘luftë’ për lojtarin që po shkëlqen në Serie A

06/01/2021

Agjenti i yllit të Hellas Verona Mattia Zaccagni, Fausto Pari ka konfirmuar se një numër i klubeve nga Serie A po ndjekin klientin e tij. ... Read More

Befason Pioli pas barazimit, duartroket ekipin e tij dhe rrëfen diskutimin që i mbajti në pushim

09/11/2020

Stefano Pioli foli në konferencën pas ndeshjes së barazuar kundër Verona. Trajneri kuqezi u duk i mërzitur nga rezultati por jo nga loja që pa ... Read More

Juventus – Verona, këto janë formacionet zyrtare

25/10/2020

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Juventus – Verona. Bardhezinjtë kanë dy fitore dhe dy barazime nga katër ndeshjet e para, teksa kërkojnë triumfin sot ... Read More

Kalimi i Rrahmanit te Hellas Verona? Ja çfarë shkruan Di Marzio

22/06/2019

12:47 | 22 Qershor 2019 12:47 | 22 Qershor 2019 Hellas Verona janë të vendosur të mirëpresin transferimin e parë pas rikthimit në Serie A. ... Read More