Tag: vëren

Vjen vera për Vesa Lumën, sjell imazh në bikine

17/12/2020

Vesa Luma bëhet nostalgjike për verën, rikthehet me një fotografi atraktive në rrjete sociale. Këngëtarja shqiptare, Vesa Luma, vazhdon të jetë personazh mjaft aktiv dhe ... Read More

Tërmet në PSG, Mbappe preferon t’i bashkohet këtij klubi të madh evropian!

21/10/2020

Kylian Mbappe mund të largohet verën e ardhshme nga PSG. Nëse largohet nga Paris Saint-Germaini, ylli francez do të donte ta vazhdojë karrierën tek “Reds” ... Read More

VIP-at në plazh/ Fansat kritikojnë Ronela Hajatin, rikthehet Ledia Çelo

23/08/2020

Na ka mbetur ende kohë për të shijuar verën, ditët me diell dhe detin. E duket se me përfundimin e gushtit janë shtuar edhe ata ... Read More

Foto/ Robert Berisha rikthehet në krahët e Xhesikës, çifti kapet mat

09/08/2020

Verën e shkuar lidhja e tij me Xhesika Prendi mori gjithë vëmendjen. Por ishte vetë modelja ajo që deklaroi se tashmë i kishte dhënë fund ... Read More

Vera e kuqe ndihmon në parandalimin e mbipeshës

28/08/2019

Personat që e konsumojnë verën e kuqe kanë një diversitet më të gjerë të baktereve të mira në sistemin e zorrëve, si dhe një sistemin ... Read More

7 fakte interesante rreth festimit të verës në Suedi

03/07/2019

1.Midsummer filloi si një mënyrë për të mirëpritur verën (dhe të pjellat). Suedia ka festuar Midsummer ( midsommar në suedisht) për shekuj me radhë. Veprimtaria, e cila ... Read More

Gjenerali Orr, lidhjen me Kosovën e ka të veçantë: Është sikurse martesë

07/05/2019

Gjenerali i Gardës Kombëtare të Iowas, Timothy Orr, ka thënë se sa herë vjen në Kosovë vëren ndryshime pozitive. Ai ka thënë se ka një ... Read More

Ideja e re e Realit, kërkon transferimin falas të Eriksen

02/05/2019

Real Madrid janë të gatshëm të presin deri në verën e ardhshme për të transferuar falas Christian Eriksen. Mesfushori danez ka kontratë me Tottenham deri ... Read More

PSG detyrohet t’i shesë tre lojtarë menjëherë

30/04/2019

Transferimet e shtrenjta të Neymar dhe Kylian Mbappe në verën e vitit 2017 kanë sjellë telashe të mëdha të PSG, në balancimet e të ardhura. ... Read More

Conte po kalon te gjiganti nga Serie A

28/04/2019

Antonio Conte po i rikthehet futbollit. Pas shkarkimit nga Chelsea në verën e kaluar, Antonio Conte po rikthehet në futboll. Trajneri italian është bërë cak ... Read More

Real Madrid ‘dridh’ botën e futbollit me dy transferimet e fundit

26/04/2019

Real Madrid po bën plane të mëdha për verën e vitit 2019. Një sezon i dështuar që po lënë pas, ka bërë që ‘Los Blancos’ ... Read More

Neymar niset drejt Torinos, kjo është arsyeja

26/04/2019

09:36 | 04/26/2019 Pas blerjes së Cristiano Ronaldos verën e kaluar, tani çdo ëndërr për tifozët e Juventusit është legjitime. Një fluturim i Neymar drejt ... Read More