Tag: veprimin

Bora bën ndryshimin e papritur në pamje

30/03/2021

Bora bën ndryshimin e papritur në pamje. Moderatorja ka lënë pa fjalë me veprimin e fundit Moderatorja e njohur shqiptare Bora Zemani ka bërë një ... Read More

Kjo fotografi konfirmon lidhjen e Dafina Zeqirit me DJ e njohur?

03/01/2020

19:41 | 3 Janar 2020 19:41 | 3 Janar 2020 Dafina Zeqiri befasoi të gjithë me veprimin e fundit. Dafina Zeqiri krahas jetës profesonale çdo ... Read More

Getinjo publikon foto me dy femra të gjysmë të zhveshura në dhomën e hotelit

19/09/2019

19:28 | 09/19/2019 Getinjo ka habitur fansat me veprimin e fundit. Getinjo ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram, në të cilën shfaqet i ... Read More

Euro 2020 zgjedh veprimin më të bukur, vjen nga Manaj

12/09/2019

10:11 | 09/12/2019 Euro 2020 ka veçuar veprimin e Rey Manajt nga ndeshja ndaj Islandës. Pasimi i mrekullueshëm nga Rey Manaj te goli i Elseid ... Read More

Nga kolesteroli i keq në gjak tek parandalimi i rrudhave, zbuloni ç’mrekulli i sjellin organizmit 4 bajame në ditë

10/06/2019

Të pasura me acide yndyrore Omega-3, vitamina dhe minerale, antioksidantë që frenojnë veprimin e radikalëve të lira në organizëm, zink, vitaminë E, kalcium dhe magnez, ... Read More

Ahmeti: Kurti nuk e kundërshton Tribunalin, por e ka problem pse Veseli e ka hedhur këtë ide (Video)

24/05/2019

Drejtori i Programacionit në RTV Dukagjini, Arben Ahmeti ka kritikuar veprimin e deputetëve të LDK-së dhe Vetëvendosjes për largim nga salla kur po kërkohej vota ... Read More

Keisi do t’ia ‘rrëmbejë’ edhe njëherë zemrën Stresit me këtë veprim

06/05/2019

11:36 | 05/06/2019 Keisi ka bërë veprimin i cili nuk ka se si të mos i pëlqejë Stresit. Reperi Arkimed Lushaj i njohur për të ... Read More

Icardi nuk përmbahet, publikon momente intime me bashkëshorten

29/04/2019

Futbollisti Mauro Icardi ka habitur të gjithë me veprimin e fundit në Instagram. Futbollisti i Interit, Mauro Icardi dhe bashkëshortja e tij, Wanda Nara kanë ... Read More

Fansi i propozon martesë, kështu reagon Tayna

21/04/2019

Një fans e ka bërë veprimin e papritur në koncertin e Taynës. Teksa Tayna po performonte në skenë, dikush nga fansat e ka filmuar atë ... Read More

Fansi i flaktë bën në kokë portretin e motrave Kardashian

10/04/2019

Një fans i flaktë i motrave Kardashian i ka habitur të gjithë me veprimin që e ka ndërmarrë. Një fans i flaktë i motrave Kardashian ... Read More

KOK ankohet në Komitetin Olimpik Ndërkombëtar për të ashtuquajturën “Federata Serbe e Futbollit në Kosovë”

05/03/2019

43 sekonda më parë / E përditësuar 0Shares Komiteti Olimpik i Kosovës me shqetësim të madh ka pritur veprimin ilegal të dalë nga strukturat serbe, ... Read More