Tag: vendos

Xherdan Shaqiri ja sheh hajrin COVID-19

06/01/2021

Liverpooli vendos ta mbajë Shaqirin, shkaku i COVID-19. Xherdan Shaqiri nuk do të largohet nga Liverpoolit të paktën deri në verën e këtij viti, për ... Read More

Milan vendos të largojë lojtarin startues të skuadrës

21/11/2020

“Adios” Castillejo? Milani vendos çmimin për merkaton e janarit. Dy pretendente gati. Samu Castillejo ka humbur pozicionin e tij titullar dhe mund të paketojë bagazhet ... Read More

Diaz e do Milanin, i vendos kusht Real Madridit

16/11/2020

Brahim Diaz i vendos kusht Real Madridit. Brahim Diaz po ecën vërtet mirë me fanellën e Milanit. Sa herë është thërritur në apel nga trajneri ... Read More

Barcelona me klauzolë të ‘çmendur’ për Pedrin

04/11/2020

Barcelona vendos për klauzolën e Pedrit – është 400 milionë euro. Sipas mediave në Spanjë vetëm detalet kanë mbetur që ai të nënshkruajë me klubin ... Read More

Po largohet nga Arsenal? Mustafi vendos përfundimisht për të ardhmen

29/10/2020

Mustafi vendos përfundimisht për të ardhmen. Shkodran Mustafi ka këmbëngulur se dëshiron të qëndrojë në Arsenal, pavarësisht lajmeve se mbrojtësi shqiptar e kishte hedhur poshtë ... Read More

Arsyet që çojnë drejt ndarjes secilën nga shenjat e horoskopit

29/05/2020

Arsyet pse një çift vendos t’i japë fund një lidhjeje janë të ndryshme. Problemi është relativ, dhe për disa është shumë i madh e për ... Read More

I vendosën pako me eksplozivë poshtë makinës pak orë para ndeshjes, flet administratori i Vllaznisë: Nuk më tremb asgjë

16/02/2020

Një sasi tritoli u vendos poshtë automjetit të administratorit të Vllaznisë, Suad Lici, por fatmirësisht nuk shpërtheu. Në një prononcim për gazetarët, Lici shprehet se ... Read More

Spalletti apo Conte, shikojeni se cili do të jetë në stolin e Interit

25/04/2019

Inter do të vendos në fund të këtij sezoni nëse do të vazhdojë me Luciano Spallettin apo do ta transferojë Antonio Conten. Inter është para ... Read More

Kjo është deklarata e Guardiolas për ndeshjen që mund ta vendos sezonin në Premierligë

23/04/2019

Kjo është deklarata e Guardiolas për ndeshjen që mund ta vendos sezonin në Premierligë Të mërkurën në mbrëmje Anglia dhe gjithë Evropa do i kenë ... Read More

Sot kuptohet “fati” i kandidatëve për kryetarë në komunat e veriut

23/04/2019

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve do të vendos sot rreth subjekteve politike dhe kandidatëve për kryetarë që kanë aplikuar për pjesëmarrje në zgjedhjet e jashtëzakonshme, në ... Read More

Nesër dihet ‘fati’ i kandidatëve për kryetar në komunat e veriut

22/04/2019

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve nesër do të vendos rreth subjekteve politike dhe kandidatëve për kryetar që kanë aplikuar për pjesëmarrje në zgjedhjet e jashtëzakonshme, në ... Read More

Chelsea vendos rekord në Evropë, lë prapa gjitha skuadrat angleze

19/04/2019

Chelsea vendos rekord në Evropë, lë prapa gjitha skuadra angleze ‘Blutë e Londrës’ nisën mirë takimin e kthimit, duke shkuar deri në 4:1 pas pjesës ... Read More